מה אנחנו עושים

מיתוג ואסטרטגיה

אנחנו עוזרים ללקוחותינו לגלות את הסיפור האמיתי מאחורי המותג שלהם, כל זאת כדי להפוך את המותג לייחודי, עקבי עם מסר ברור. אנו עושים זאת ע״י יצירת חוויות זכירות ומרתקות בכל המדיות מתוך אסטרטגיה לטווח הארוך. ככל שמתקדמים בתהליך המיתוג ופיתוח השפת העיצוב, המותג נעשה בהיר, מאופיין ומוכר יותר. בניית האסטרטגיה נעשית ע״י מחר איכותני, כמותי, התנהגותי, תפיסתי, תצפיתני והשתתפותי בשיטות החדישות והעדכניות ביותר. תוך שימוש בכלי המחקר נעמיק וננתח את המידע הרלוונטי בכדי להגיע לתובנות ומסקנות עבור הצלחת המותג. בהתהליך המיצוב נזהה את המרווח בשוק ונגדיר את המקום הטבעי שבו המותג יפרח ויהפוך לשם דבר בתחומו. לאחר הממצאים נקבע ערכים ונייצר מערך קריאטיבי אשר יבוא לידי ביטוי באיך שהמותג נראה, נשמע, ומתנהג בעולם הפיזי והדיגיטלי. דרך עיצוב חוויתי נפעיל את סביבת המותג בצורה יצירתית, אפקטיבית ומקיפה ליצירת חוויה אחידה וקוהרנטית. לאחר ההשקה נטמיע את המותג וניקח את הסיפור שלו למחוזות חדשים ורלוונטיים שישימו אותו על המפה. בנאנו ממתגים מקומות, מוסדות, חברות, עסקים ומוצרים.

אייקון מיתוג נאנו סטודיו
אייקון עיצוב נאנו סטודיו

עיצוב

עיצוב וגרפיקה

 דפוס ומוצרי קד״מ

בנאנו תוכלו לקבל את כל שירותי הדפוס תחת קורת גג אחת. כל עבודות הדפוס מבוצעות ע״י צוות עובדים מוכשר ומנוסה תוך הקפדה על איכות, דיוק ועמידה בלוח זמנים. עבודות הדפוס מבוצעות על הציוד המשוכלל והמתקדם בתחום. אצלנו תמצאו פתרונות יחודיים בטכנולוגיות עדכניות לפרוייקטים מורכבים. אנו מתחייבים לתוצאות מדוייקות ואיכות מוצר גבוה מעל לסטנדרט המקובל כיום בשוק ועם זאת שומרים על מחירים תחרותיים. אנו מספקים ללקוחותינו שירות משלוחים מהיר ויעיל בפריסה ארצית.

בין לקוחותינו תמצאו חברות נדל״ן רבות, רשתות מזון עם סניפים בפריסה ארצית, עיריות, חברות הייטק ומותגים מוכרים בתחומים שונים.

עיצוב אייקון דפוס
עיצוב אייקון דיגיטל

 וידאו

מחלקת הוידאו החדשה שלנו בניהולו של הקטור ברבי, מאנשי המקצוע המוערכים בישראל, ובעל נסיון מקצועי של 18 שנים בארץ ובח״ל.
המחלקה מספקת פתרונות רבים ומגוונים לכל צרכי הוידאו שלכם. סרטי תדמית, סרטי חברות, סרטי מוצר, פרסומות רשת, חסויות, לופים קמפיינים והפקות מיוחדות. אנו נותנים פיתרון מלא מקריאיטיב ותסריט ועד גימור, ומיומנים מאד בעבודת אפקטים מיוחדים, הדמיות תלת מימד, עבודות מסך ירוק (כרומה קי), וידאו ב360 (מציאות מדומה – VR) וכדומה. הצוות שלנו כולל אנשי תלת, אפקטים, מתכנתים ואנשי תוכן כולם בעלי נסיון רב ויכולת הוצאה לפועל של פרוייקטים מורכבים ומאתגרים.